Heli massaažipäevad MÄRTS 2019

Heli tööl:

massaažisalongis HEA TUNNE, aadress Salve 4

(uus salong 200m Hiiu Ärimajast lääne pool)


5., 6., 7., 8., 11., 12., 13., 19., 20., 22., 26., 28., 29. MÄRTS


E, K, R kell 10:30 - 16:00
T, N kell 12:00 - 19:00.

Helista või saada SMS tel +372 5698 3692

24.11.15

Meemassaaž - kõlab magusalt, mõjub vägevalt

Hilissügis, pime, rõske. Esimesed lumehelbed ja jääkaaned lompidel vihjavad võimalusele, et varsti läheb olemine heledamaks, aga külm kipub ikkagi nahavahele pugema. Võib-olla tunned ennast lausa uimase ja loiuna... Üks viis meelte ja keha talitluste ergutamiseks on MEEMASSAAŽ. Lisaks kruusike kuuma ingveriteed sidruni ja meega, ning jaksad jälle!

Meemassaaž; meetõmme naha kaudu
 
Meemassaaž puhastab nahapinda, avab ja laiendab kapillaare, hästi lõdvestuvad lihased, selle tulemusena kaovad pinged ja krambid. Massaaži järel kiireneb šlakkide ja toksiliste ainete väljutamine organismist, taastuvad naha ja organismi muude osade normaalsed funktsioonid, hakkavad taastuma närviteed. Lisaks nahale puhastuvad ka sügavamal olevad koed, isegi sooned ja liigesed. Aktiveeruvad vereringe ja lümfi liikumine, kaovad tursed ja vähenevad põletikulised protsessid, sealhulgas tselluliit. Vastuseks kudede ja närvilõpmete mehhaanilisele mõjutamisele aktiveerib organism ainevahetust, organite ja süsteemide tööd. Massaaž käivitab valuvaigistavate ainete sünteesi, mille tulemusel vähenevad valud või kaovad need üldse. Meemassaaž parandab eriti hästi vere ja lümfi mikrotsirkulatsiooni sügavates nahakihtides.
 
Massaaži ei soovitata teha kõrge palaviku, ägedate põletike ja valude, paisete ja nahahaiguste puhul.
Täieliku efekti saavutamiseks tuleks üht piirkonda (eraldi piirkonnad on näiteks selg või reite tagaosa) sõltuvalt keha seisundist töödelda kuni 40 minutit. Protseduur võib valus olla, aga toime on sügav ja väga puhastav. Pärast massaaži võib nahale kanda ravi- või toitekreemi, mett või meemääret ja katta paksu rätikuga 10 minutiks. Seejärel panna soojalt riidesse! Kodus on niisugust protseduuri on kõige parem teha 1 – 1,5 tundi enne magamaminekut. Haigele kohale võib teha iga päev või ülepäeviti umbes 10 korda.

Massaažikambris Tervisekliinikus Nõmmel on seansi kestvuseks koos järelrahuga
60 - 75 minutit, hind 26 - 30 €.
MASSAAŽISEANSILE VÕIKS KAASA VÕTTA LAIEMA VILLASE ÕLASALLI VÕI PONTŠO, MILLE SAAB PÄRAST PROTSEDUURI MÕNUSASTI KEHA ÜMBER MÄHKIDA JA KOJUJÕUDMISENI HOIDA.
_________________________________________________________________________
Ülaltoodud tekstis on kasutatud mõnd lõiku Virgo Mihkelsoo ja Ljudmilla Mihkelsoo raamatust „TOOME OMA TERVISE TAGASI“, 2012. Sellest raamatust leiad väärtuslikke teadmisi nii mee ja meemassaaži kohta, kui ka palju muid retsepte ja õpetusi endasthoolivaks eluks.