Kõlab magusalt, mõjub vägevalt.

Massaaži ei soovitata teha kõrge palaviku, ägedate põletike ja valude, paisete ja nahahaiguste puhul.
Pärast massaaži võib nahale kanda ravi- või toitekreemi, mett või meemääret ja katta paksu rätikuga 10 minutiks. Seejärel panna soojalt riidesse! Kodus on niisugust protseduuri on kõige parem teha 1 – 1,5 tundi enne magamaminekut. Haigele kohale võib teha iga päev või ülepäeviti umbes 10 korda.
MASSAAŽISEANSILE VÕIKS KAASA VÕTTA LAIEMA VILLASE ÕLASALLI VÕI PONTŠO, MILLE SAAB PÄRAST PROTSEDUURI MÕNUSASTI KEHA ÜMBER MÄHKIDA JA KOJUJÕUDMISENI HOIDA.
Väga efektiivne on näo meemassaaž. Eriti tõhus on see neuroloogiliste haiguste – radikuliidi, neuriidi, migreeni ja neuroosi puhul. Kuna näo tsoonid on seotud ka siseorganitega, saab nägu masseerides aidata kogu keha. (Kuna nägu on väga tundlik ja õrn piirkond, siis peaks näo-meemassaaži tegema pigem igaüks endale ise).
_________________________________________________________________________
Ülaltoodud tekstis on kasutatud mõnd lõiku Virgo Mihkelsoo ja Ljudmilla Mihkelsoo raamatust „TOOME OMA TERVISE TAGASI“, 2012. Sellest raamatust leiad väärtuslikke teadmisi nii mee ja meemassaaži kohta, kui ka palju muid retsepte ja õpetusi endasthoolivaks eluks.